טיפול מתקדם מקיף למניע וטיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער הוליסטי DRP 360

DRP 360 טיפול מקיף

DHI מספק גישה הוליסטית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הינה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

טיפול שיער הוליסטי רפואי

DHI מספק גישה הוליסטית לטיפול בנשירת שיער. הגישה ההוליסטית והמדעית לטיפול באיבוד שיער והקרנה רב-תחומית של גורמים (כגון פסיכולוגיה, נטייה גנטית או תזונה של המטופל) הינה חידוש ייחודי, וכמובן, הגישה המדעית הנכונה ביותר לטיפול היעיל באובדן השיער.

אבחנה – מניעה – שחזור

התאמת תוספי תזונה

DHI סלוניקי משתפת פעולה עם המחלקה ל היסטולוגיה ואמבריולוגיה והמחלקה Histopathology של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אריסטו, על מנת לבצע את הבדיקה הביולוגית  DNA עבור לקוחות DHI. מטרת הבדיקה היא לקבוע האם לחץ חמצוני קשור לשינוי בדנ"א שזוהה בזקיקי השיער של חולי אלופציה אנדרוגנטיים.

תזונה נוגדת חמצון

שותפה טבעית למאבק בנשירת שיער היא בהחלט התזונה שלנו. ידוע היטב כי מתח חמצוני משפיע על נשירת שיער. המטרה העיקרית שלנו היא צמצום המתח החמצוני באמצעות דיאטה נוגדת חמצון טבעית אשר גם מתאימה לשגרת  אורח החיים שלנו. דיאטה נוגדת חמצון מומלצת לאחר שהמטופל עבר בדיקה מסוימת "ביולוגיה שיער", בשיתוף פעולה עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אריסטו של סלוניקי, אשר יכול לקבוע את רמות הלחץ החמצוני הקיים על הזקיק.

DNA בדיקה ביולוגית

DHI סלוניקי הולכת צעד נוסף במתן גישה הוליסטית טיפולית לנשירת שיער המתמקדת בתזונה. DHI מביאה ללקוחותיה את תוספי המזון האיכותיים ביותר. תוספי מזון אשר מחויבים לעזור לשיער למזער מתח חמצוני מצד אחד ולהזין את השתלים עם אלמנטים מינרליים הדרושים מן הצד השני.

מוצרים מונעי נשירה

DHI יצרה קו של שמפו לשיער וקרם להגנה מפני נשירת שיער, עם ניסוח משופר וחומרים טבעיים מהים התיכון, לשיער חזק ובריא. מוצרי DHI Care מציעים טיפול הוליסטי לגברים ולנשים, והם מיועדים גם לטיפול בחולים לאחר הליכי השתלת שיער באמצעות תמצית אלוורה.

השתלת שיער DHI

עם השתלת שיער ישירה DHI הזקיקים מושתלים אחד אחד ישירות לאזור המקריח אותו צריך למלא. שיטת השתלת השיער המשמשת את DHI היא השיטה המתקדמת ביותר לשיקום שיער: ומתקדמת יותר מאשר שיטות FUE ו FUT, SAPIR

טיפול PRP פלזמה

DHI סלוניקי מציע גישה הוליסטית וטיפול מוצלח בנשירת שיער על ידי PRP טיפול אשר גורם לצמיחה והתחדשות של זיפי וזקיקי השיער המושתלים ועוזר לאזור הנמען לשגשג. בנוסף, טיפול זה גם יקטין את היווצרות של גלדים, טראומה, דלקת ואודם (אדמומיות); ולעזור לדרמיס של האזור התורם ואפידרמיס להירפא מהר יותר.

קבל פגישת יעוץ און ליין עכשיו!

מלאו את הטופס ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI העולמית.

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!