אתונה לבריו הסניף הוותיק והאיכותי ביותר

LAVRIO DHI CLINIC

DHI VIP לבריו

בואו לפגוש את הצוות הרפואי המנוסה שלנו לשחזר את השיער שלך עם טיפולים מתוחכמים ביותר, בעודך נהנה ממזג האוויר ביוון יותר מ -5,289 חולים מכל רחבי העולם נסעו למרפאת DHI VIP בלבריו לשיקום השיער שלהם!

לבריו היא עיר חוף קדומה הנמצאת כ -30 דקות נסיעה משדה התעופה אתונה. עיר ים תיכונית קלאסית שעברה שינוי מדהים בשנים האחרונות שחקנים, פוליטיקאים, במאי סרטים בינלאומיים וכוכבי ספורט, מעדיפים את האווירה הנעימה ומלונות הפאר של לבריו.

ממש במרכז העיר, ממוקמת מרפאת VIP DHI שאירחה יותר מ -5,000 מטופלים מ -40 מדינות מאז 2003 זו היא גם הקליניקה הראשונה באירופה שביצעה השתלת שיער ב FUE בשיתוף דוקטור קול ארה"ב.

  ברוכים הבאים ל DHI VIP CLINIC

icon   יום 1 – הגעה
הנהג שלנו יחכה לכם בשדה התעופה הקליניקה ממוקמת כ 30 דקות נסיעה מנמל התעופה הבינלאומי של אתונה. תוכלו ליהנות מנוף, מהמלון, לטייל באזור המרינה של לבריו, או לראות את המקדש עוצר הנשימה של פוסידון.
icon    יום 2 – הליך
לאחר ארוחת הבוקר ימתין לך בלובי הנהג שלנו ויסיע אותך למרפאה לפגישה ראשונית עם הרופא שלך ויחד לעצב את מבנה השיער החדש שלך.
במהלך שלב חילוץ הזקיקים הרופא אוסף זקיקי שיער נבחרים מהאזור התורם. לאחר הפסקת צהריים הניתנת על ידי המרפאה, הרופא יתחיל בהשתלתם בהתאם לתכנית שפיתחתם יחד לפני.
במשך הטיפול אתה יכול לצפות בטלוויזיה, לגלוש באינטרנט, לשוחח עם הרופא ועוזרו, או אפילו לישון! ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית, כך שאתה לא תרגיש שום כאב.

לאחר מכן תוכל לבלות את אחר הצהריים במנוחה במלון. אתה יכול אפילו לצאת לארוחת ערב בעיר או במסעדות המלון המעולות.

icon  יום 3 – המשך הליך

המשך הטיפול במקרה של סשן כפול (יומיים)

icon   יום 4 – חוזרים הביתה
לאחר התייעצות ומעקב במרפאה אתה חופשי לבחור לטוס הביתה באותו יום או לבלות עוד כמה ימים בלבריו, אתונה, או האיים.

צמיחה מרבית מובטחת

יכולת הקיום של השתלים היא מעל ל-90%, כאשר הממוצע בתעשייה עומד על כ-50%.

צמיחה לאורך כל החיים

רק זקיקי שיער בריאים שתוכננו גנטית לגדול במשך חיים שלמים נבחרים ומושתלים.

רק על ידי רופאים

מראשיתו ועד סופו, ההליך מבוצע על ידי רופאים שעברו הכשרה ואושרו באקדמיה של DHI

תוצאות טבעיות לחלוטין

שליטה מלאה על עומק ההנחה, כיוונה והזווית שלה מבטיחים תוצאה טבעית לחלוטין.

בטיחות מעל הכל!

פרוטוקולים קפדניים מיושמים בכל הטיפולים ובכל הרמות על מנת להבטיח בטיחות מוחלטת.

הליך ללא כאבים

לשם ההוצאה וההשתלה, נעשה שימוש במכשירים זעירים וחד-פעמיים בקוטר של מ”מ אחד ומטה.

טכניקת DHI להשתלת שיער מתייחסת לפעולה דו-שלבית.

השלב הראשון נקרא שלב החילוץ. במהלך שלב זה מספר השתלים / זקיקי השיער מופקים מאזור העורף הנקרא אזור תורם. השערות שיגדלו מזקיקים אלה לא ינשרו בעתיד כמו במצב של התקרחות אנדרוגנטית. שלב חילוץ הזקיקים מתבצע תחת פרוטוקולים ספציפיים, כך שבאזור התורם לא תופיע דלילות לאחר החילוץ.

השלב השני נקרא שלב ההשמה. במהלך שלב זה הזקיקים כבר כבר מושתלים באזור הנמען ומיקומם נעשה שוב תחת פרוטוקולים ספציפיים הקשורים לעומק וכיוון / זווית של השתל, התכנון של קו השיער, התפלגות השתלים וצפיפות הצמיחה מסכמים את תוכנית ההשמה, כך שהתוצאה הטבעית וצמיחת השיער הסופית מובטחות  לחלוטין בסיום התהליך.

פשוט כמו 1-2-3

       טכניקת DHI משמרת את זקיקי השיער אשר חולצו מהאזור התורם בתמיסה לשימור איברים הנקראת היפו טרמסול מטמפרטורה מסוימת ובתנאים המשפרים את אחוז הצמיחה שלהם לאחר השתלתם.

        זקיקי השיער מושתלים ישירות לאזור הסובל מנשירת שיער באמצעות כלי פטנט DHI Implante לו מנעד גדלים ביו 0.6 ל 1.0 מ"מ  כך שניתן להתאים במדויק את עובי הזקיק של כל מטופל ללא פציעות מיותרות ללא חריצים או חורים המקובל ב FUE מסורתית.

       שליטה מלאה על עומק, כוון, וזווית המיקום של כל שתל מבטיחה תוצאות טבעיות ב 100% שרידת זקיקים מקסימלית ושיער שצומח לכל אורך חיי המטופל.

קבל פגישת יעוץ און ליין עכשיו!

מלאו את הטופס ותנו למסע שלכם להתחיל בדרך להשתלת שיער ברשת DHI העולמית.

מלא את הטופס כעט

הודעתך נשלחה

תודה!