פתרון לשיער דליל

קצר, ארוך, חלק, גלי או מתולתל – לא ממש משנה מהו סוג השיער שלך, עבור מרבית הנשים השיער הוא דרך לייצוג הסגנון האישי והאישיות. מעבר לכך, המחקרים מוכיחים כי ישנו קשר חזק במיוחד בין מראה השיער לבין רמת הבטחון העצמי. גם בימים שבהם השיער פשוט מסרב להסתדר, מה שנהוג לכנות "bad hair days" יכול לגרום לאישה לתחושה לא נעימה לאורך כל היום. אם כן, על אחת כמה וכמה חזקה התחושה כאשר מדובר במקרה שבו ישנה נשירת יתר או שיער דליל במיוחד שמבעדו ניתן להבחין בקרקפת עצמה.

התפיסה כי איבוד שיער הוא תופעה נפוצה רק בקרב המין הגברי היא שגויה מיסודה ובהחלט ניתן להבחין בשיעור גבוה למדי של נשים סובל מבעיות כמו הדלדלות השיער ואפילו התקרחות. חשוב להבין כי נשירת כמות מסויימת של שיערות היא נורמלית לחלוטין ובממוצע כל אדם משיר כמאה שערות מראשו מידי יום, כך שגם אם מצאתם כמה שערות על גבי המסרק או על גבי הבגדים, אין כל סיבה לדאגה. יחד עם זאת, אם הבחנתם בקווצות שיער גדולות יחסית אשר נושרות מראשכם באופן קבוע בעת חפיפת השיער למשל, בהחלט מומלץ לתת על כך את הדעת ולטפל בכך בהתאם.

בעיית השיער הדליל יכולה לנבוע מעשרות סיבות שונות וביניהן:

בעיות בבלוטת התריס
חוסר איזון הורמונלי
"אלופסיהאראטה"
פטריה בקרקפת
הריון או לידה
נטילת גלולות למניעת הריון
תזונה לקויה או דיאטות קיצוניות
תסרוקות המפעילות לחץ קבוע על השיער כמו למשל צמות אפריקניות
רמות לחץ גבוהות
טיפולים תרופתיים שונים
אם גם את מבחינה באיבוד שיער רב יותר ממה שאולי היית רגילה לראות עד היום, כמובן שהדבר הראשון שעלייך לעשות הוא להיוועץ ברופא המשפחה או רופא עור שיאבחנו את הבעיה בעין רפואית מקצועית ויוכלו לסייע בפתרון הבעיה.

פתרון אסתטי מושלם לשיער דליל במיוחד
ההבנה כי התקרחות נשים היא תופעה נפוצה למדי הביאה לכך שמותגים מובילים בתחום השיער בכלל ובתחום תוספות השיער בפרט, החלו לפתח מוצרים יחודיים אשר מהווים מהפכה של ממש עבור אלו הסובלות משיער דליל וקרחות מקומיות באזור הפדחת והקודקוד.

היתרונות של תוספים לעיבוי שיער דליל
יש סיכוי לא קטן שכבר ניסית שמפואים מסוגים שונים, תכשירי שיער, גלולות ומולטיויטמינים, טיפולים תרופתיים ועוד אינספור פתרונות אחרים הקיימים בשוק ומתיימרים להשיב לך את הגאווה בשיער ראשך. אם נפגשנו כאן ככל הנראה שהבנת שמרביתם של אותם טיפולים ותכשירים לא מספקים את התוצאה המבוקשת, לפחות לא בפרק זמן סביר.

פתרונות עיבוי השיער האיכותיים המוצעים לך במספרת רוני חתוכה ידועים כאיכותיים ביותר בעולם עיצוב השיער ועשויים ממאה אחוז שיער טבעי. מכיוון שישנן תופעות שונות בכל הקשור לשיער דליל ואופנים שונים שבהם נראה לעין איבוד השיער, ישנם תוספים שונים המספקים קשת רחבה של פתרונות יחודיים ויעודיים באופן ספציפי לכל סוג של בעיה.

תהליך יישומן של תוספות השיער הוא קצר במיוחד, אינו מלווה בכאב או תחושת אי נוחות ומספק פתרון מושלם לכל אישה, לכל סוג או צבע של שיער ולכל אופן שבו שיערך מעוצב.

הבסיס לתוספי שיער אלו הוא למעשה רשת צפופה אשר 'מולבשת' על גבי הקרקפת ומבעד לחריצי הרשת יוצאות שיערותיך האמיתיות. בדרך זו נוצר שילוב מושלם בין השיער הטבעי לתוספות השיער ואת זוכה למראה שיער מושלם – המראה שעליו תמיד חלמת.

Scroll to Top