טיפול בהתקרחות

טיפול בהתקרחות

לא מעט נשים סובלות מתופעת איבוד השיער, אך במרבית הפעמים הן פשוט מזניחות את הבעיה ולא מעניקות לה טיפול כלשהו. בדרך כלל הן מנסות להסתיר את המקומות שבהם השיער דליל במיוחד, פשוט על ידי שינוי עיצוב השיער כך שהוא יכסה את הקרחות הנראות בפדחת.

חשוב להבין, ככל שתקדימי לטפל בבעיה כך גדלים הסיכויים שהטיפול אכן יעניק תוצאה יעילה ובמהירות יחסית.

תופעת התקרחות אצל נשים הינה שכיחה יותר ממה שאת אולי חושבת. אחת מכל 20 נשים מתחת לגיל שלושים סובלת מאיבוד שיער. הגורמים לאיבוד השיער יכולים להיות גנטיים ובמקרה שהסיבה היא אכן גנטית ניתן להבחין בה כבר בסוף שנות העשרה. ככל שאיבוד השיער מתחיל מוקדם יותר כך הוא צפוי להיות חמור יותר בסופו של דבר. גורמים נוספים אשר יכולים לגרום להדלדלות השיער או לנשירה מואצת הם תזונה לקוייה, לחץ רב וכן מחלות עור שונות באזור הקרקפת.

במרבית הפעמים נשים הסובלות מהתקרחות מזניחות את הבעיה, לרוב מפאת חוסר מודעות לפתרונות הקיימים בשוק. בדרך כלל הן מנסות להסתיר את המקומות בהם השיער דליל במיוחד, פשוט על ידי שינוי עיצוב השיער כך שהוא יכסה את האזורים בהם הקרקפת בולטת לעין.

חשוב להבין: קיימים פתרונות לבעיית התקרחות. ככל שתקדימי לטפל בבעיה כך גדלים הסיכויים שהטיפול יהיה אפקטיבי יותר ומהיר יותר.

זה ממש לא סוף העולם!
ראשית, כדאי שתביני כי אם התחלת להבחין בכך ששיערך נהיה דליל באופן ניכר או כי על ראשך מופיעות התקרחות מקומית, אל תמתיני יותר מידי ופני לקבלת טיפול רפואי. כיום רופאי העור יודעים להתמודד באופן טוב יחסית עם איבוד שיער ויכולים לסייע לשיערך להתחזק ואולי אף לצמוח מחדש באמצעות טיפול תרופתי מתאים.

אם אין ברצונך לחכות לתוצאותיו של תהליך אשר יכול להיות בהחלט לא קצר או שפשוט כבר ניסית טיפול תרופתי אך הוא לא עזר, ישנם תמיד פתרונות אסתטיים שבזכותם תוכלי להנות, כבר תוך זמן קצר, משיער שופע, מלא ומבריק.

כיום ישנה מודעות גדולה לבעיה אשר מהווה את מנת חלקן של נשים רבות בעולם ועל כן פותחו מגוון מוצרים איכותיים בטכנולוגיה מתקדמת, אשר נועדו להשיב לשיערך את המראה הבריא ולהשיב לך את הביטחון העצמי אשר אולי נפגע כתוצאה משיערך הדליל.

הנה לפנייך מספר פתרונות להשבת הזוהר לשיערך
תוספות שיער – במקרה שהשיער אינו דק ביתר על המידה, ניתן לשלב תוספות שיער אשר יכסו את הנקודות שבהן רואים את הקרקפת וישיבו לשיערך את הנפח הטבעי שלו. כמו כן, משמשות תוספות השיער להארכת שיער במידה ואינך מצליחה להאריך את שיערך באופן טבעי עד לאורך המבוקש. כאמור, אם השיער דק מידי, יתכן כי לא ניתן יהיה לחבר אל שיערך תוספות מכיוון ששיערך הדק לא יוכל לשאת את משקלן של התוספות.

תוספים לעיבוי השיער וכיסוי פדחות מקומיות – ישנם תוספי שיער שהם מעין רשת המתחברת לראשך ממרכז הקדקוד או הפדחת, ומבין חורי הרשת שוזרים את שיערך הטבעי. בצורה זו תוספת השיער משתלבת באופן מושלם בשיערך הטבעי ואף ניתן לייצר אפקטים שונים בשיער כמו למשל גוונים. ישנם סוגים שונים של תוספות שיער המתאימות לסוגים שונים של תופעות התקרחות או התדלדלות שיער אצל נשים. בכדי לדעת מהו התוסף המתאים לך ביותר מומלץ כי תיוועצי במעצב שיער המתמחה בתחום. באותה נשימה, חשוב לציין כי התהליך הוא קצר ואינו כרוך בכאב.

איך אני יכולה לדעת מהו הפתרון הכי מתאים לי?
התשובה המתבקשת לשאלה זו היא: התייעצי עם מעצב שיער המתמחה בתחום תוספות שיער ופתרונות עיבוי שיער. הביני, לא כל מעצב שיער אשר מבצע תספורות, צבע או החלקות גם מתמחה במתן פתרונות איכותיים ומקצועיים במקרה של שיער דליל במיוחד או איבוד שיער.

כמובן שהתייעצות במעצב שיער אינה מהווה תחליף להתייעצות ברופא עור או לטיפולים תרופתיים שונים. הפתרונות שאותם ציינו אינם באים להעניק טיפול לאיבוד שיער אלא לכסות את המקומות שבהם ניתן לראות את הקרקפת מבעד לשיער או לכסות נקודות שבהן ישנה כבר פדחת של ממש.

החלטת ללכת על תוספות שיער או עיבוי השיער? הנה כמה טיפים שיסיעו לך:
בחרי במעצב שיער מנוסה בעל ניסיון רב בתחום תוספות השיער או האלמנטים השונים לעיבוי השיער. על מנת להיות בטוחה כי את בוחרת במעצב השיער המתאים אשר ברשותו אכן קיים הניסיון הדרוש, בקשי לראות תיק עבודות ואולי אפילו לשוחח עם כמה לקוחות שכבר עברו את התהליך.

ודאי כי מעצב השיער שבו בחרת עובד עם מותגים הידועים כאיכותיים ביותר בתחום וכן כי כל תוספות השיער עשויות ממאה אחוז שיער טבעי.

בקשי להפגש עם מעצב השיער לפגישת יעוץ ואבחון. פגישה שכזו לא אמורה להיות כרוכה בתשלום ובמהלכה יוכל להבין המעצב את היסטוריית השיער שלך, הטיפולים ששיערך עבר ולבדוק מהו הפתרון המתאים ביותר עבורך.

Scroll to Top