השתלת שיער לגברים: המדריך לגבר המתלבט

כאשר מדברים אודות השתלות שיער בטורקיה אפילו לנשים וגם לגברים בכל מקרה עולה יתרון והוא המיומנות והניסיון של הרופאים. כאשר מעצבים את קו השיער, יש לחזות מראש מה ייראה טבעי לאחר ההשתלה וימשיך להיראות טבעי אפילו שנים רבות אחרי כן.

בנוסף יש לוודא כי המרפאה תהיה איכותית ותיצור עליכם רושם מוצלח ובטורקיה יהיה ביכולתכם ליהנות מהרמה הכי גבוהה שקיימת בתחום – גם מבחינת הצוות הרפואי וגם בהקשר של הציוד, המתקנים וכיוצ"ב.

בין אם אתם גברים או נשים, רוב הסיכויים שתחושו יותר רוגע ושלווה אם תדעו כי רופא טוב מטפל בכם והינכם נמצאים בידיים מיומנות. בסופו של דבר, אפשר לטעון כי השתלת שיער הינה מיומנות אשר כל רופא יכול לרכוש, אך הבעיה היא שכל טעות קטנה במהלך ההשתלה מצד רופא טירון עלולה להתבטא בהשלכות רציניות וארוכות טווח עבורכם ולכן הבחירה ברופא בעל ניסיון רב בתחום ההשתלות הינה כה חשובה.

השתלת שיער לגברים מתומחרת בטווח שבין 8000 ל-60000 ש"ח. בנוסף לכך, מדובר בהוצאה שכולה יוצאת מהכיס הפרטי שכן מבחינת קופות החולים וחברות הביטוח, מדובר בטיפול קוסמטי במהותו ולכן לא ניתן לקבל מימון מחברות וגופים אלו. אך אין סיבה להתייאש כיוון שישנו פתרון ולכן אם אתם חושבים שאתם זקוקים להשתלת שיער זכרו שיום שעובר אינו חוזר. יש לכם רק מה להרוויח ע"י כך שתחליטו לפעול כעת.

גברים רבים פוסעים ראשית במסלול של משחות, כדורים, קרמים ותכשירים שונים לטיפול בנשירת שיער ו/או עידוד צמיחת שיער. מוצרים אלו זמינים לרכישה בחנויות הפארם, אך רוב הגברים מגלים במוקדם או במאוחר שמוצרים אלו אינם עונים על ציפיותיהם לשיער מלא בעל הצפיפות הרצויה. עבור חלק מאותם גברים, שאינם רואים בכשלון כאופציה, ממשיכים לחפש פתרונות אמיתיים ובסופו של דבר מגיעים לאופציה של השתלת השיער שכן זו האופציה היחידה שמספקת מענה אמיתי ואבסולוטי לבעיית ההתקרחות.

איך זה מתבצע בפועל?
המטופל מגיע לפגישת ייעוץ במהלכה הרופא בודק האם קיימת כמות מספקת של שיערות באזור התורם כשהמטרה הינה להגיע לכיסוי, כלומר צפיפות שיער גבוהה מספיק בצורה שתהפוך את הקרקפת המקריחה למקום שבו צומח שיער מלא ושופע. במהלך הפגישה מנסה הרופא לתכנן את קו השיער העתידי כשלרוב מדובר על קו המתחיל בסביבות שבעה או שמונה סנטימטרים מעל הגבות.

חלק מהגברים מחזיקים בשאיפות הגיוניות וברות השגה, אך חלק מסוים מהגברים נמצא במצב שבו יש להתאים את הציפיות אל המציאות. ברור שקצירה של זקיקי שיער מאזור מסוים והשתלתם על הקרקפת זו משימה שלפחות ברמה התיאורטית היא פשוטה ואפשרית לביצוע. אבל במציאות כמו במציאות, לפעמים יש כמה פרמטרים שיוצרים אתגר וסימני שאלה לגבי התוצאה הסופית. הגורמים הללו הינם בראש ובראשונה שניים: מידת הניסיון והוותק של הרופא, כמו גם מצב השיער באזורים המיועדים מהם נלקחים זקיקי השיער לטובת ההשתלה. במקרים בהם נדרשת השתלה מסיבית של זקיקי שיער, על-פני שטח גדול יחסית, הרופאים נוטים להמליץ על השתלת שיער במספר שלבים (לרוב מדובר על שני שלבים).

Scroll to Top