השתלת שיער בטורקיה מול השתלת שיער בישראל

צריך לומר את האמת – טורקיה קנתה לעצמה שם של מעצמה עולמית בתחום השתלות השיער, ולא בכדי.

תחום השתלות השיער זו תעשייה שמגלגלת מיליארדים בשנה, חלק מהמרפאות הטובות בתחום נמצאות בטורקיה. באמת מגיעים לשם בני-אדם מכל רחבי העולם, לאו דווקא אנחנו הישראלים.

עם המצב בארץ מבחינת יוקר המחייה, יוקר הביטוחים הרפואיים, וכמובן מחירי הרפואה הפרטית אשר מכבידים על אזרחים רבים אשר אינם מעוניינים לסכן את עצמם בבתי חולים ציבוריים כאשר הם נזקקים לטיפול רפואי – לא פלא כי אזרחים רבים מביאים בחשבון אפשרות של "תיירות רפואית" בטורקיה.

צריך לזכור כי השתלות שיער אינן טיפול מציל חיים אלא המדובר הוא בטיפול קוסמטי, לפחות בהגדרה הרשמית מצד חברות הביטוח בארץ, כך שבסופו של דבר, אדם המעוניין לעבור את הפרוצדורה הזו נאלץ להוציא את מלוא הסכום הדרוש מכיסו, דבר המוביל אנשים רבים לערוך סקר שוק, ולא רק בישראל, אלא גם במדינות נוספות, ובראש ובראשונה בטורקיה משום שטורקיה מציעה שילוב של רפואה מודרנית ומתקדמת לצד מחירים אטרקטיביים יותר מהמחיר הממוצע בישראל להשתלות שיער.

מבחינת הפרוצדורה עצמה – רופא טוב, בין אם בטורקיה או בישראל מסוגל לבצע השתלת זקיקי שיער לאנשים (גברים ונשים) בעלי קרחת מלאה או בעלי שיער דליל. קיימות מספר טכניקות עליהן תוכלו לקרוא באתר, אך בראש ובראשונה חשוב לבחור ברופא מנוסה ובעל המלצות.

Scroll to Top